قوانین و مقررات مجتمع اقامتی سـران
ضمن خیر مقدم به شما کاربر گرامی و تقدیر و تشکر از حسن انتخابتان که مجتمع اقامتی سران را انتخاب کرده اید. باعث افتخار ماست که با ما همراه هستید. قوانین رزرو اینترنتی جهت اطلاع رسانی به شما سروران گرامی
- قوانین رزرو
1- زمان تحویل واحد ساعت ۱۴ می باشد. چنانچه میهمان از ساعت ۷ الی ۱۴ به مجتمع مراجعه نماید ۵۰% هزینه یک شب محاسبه خواهد شد و ورود قبل از ساعت ۷ صبح شامل یک شارژ کامل می باشد، تخلیه واحد ساعت ۱2 می باشد. چنانچه میهمان از ساعت ۱۴الی ۱۸ جهت تمدید اقامت خود اقدام نماید ۵۰ % هزینه یک شب محاسبه خواهد شد. خروج بعد از ساعت اعلام شده شامل یک شارژ کامل می باشد.
2- رزرو کننده ملزم به درج تاریخ دقیق رزرو خود می باشد و اقامت بیشتر از ۱۰ شب با تایید و هماهنگی با مدیریت مجتمع و تنظیم قرارداد صورت میگیرد لازم به ذکر است تغییر تاریخ شامل جرائم کنسلی در بازه زمانی می باشد. تایید رزرو مهمان منوط به تسویه حساب قطعی مالی و تماس با پذیرش قطعی می باشد.
3- ملاک قیمت ها در سیستم بر اساس نرخ نمایش داده شده در سایت در لحظه ثبت رزرو خواهد بود و در بازه های زمانی مختلف ممکن است متغیر باشد.
4- لازم به ذکر است پذیرفتن کارت های اعتباری اعم از ویزا مستر و .... مقدور نمی باشد.امکان تغییر نام برای رزرو ثبت شده فراهم نمی باشد و واحد فقط به شخصی که رزرو به نام ایشان باشد تحویل می گردد.
5- حداقل سن جهت اخذ واحد ۱۸ سال الزامی می باشد در صورتی که فرد رزرو کننده دارای سن کمتری باشد رزرو ابطال می گردد و هزینه استرداد نمی شود.
6- لازم به ذکر است حداقل ظرفیت واحد های مجتمع 2 نفر و حداکثر 6 نفر می باشد.
7- پذیرش کودکان زیر ۲ سال رایگان است و بیش از آن یک نفر محاسبه می شود.
8- سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد
9- کسانی که به هر شکل در سامانه رزرو ایجاد مزاحمت یا اختلال نمایند , اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی و غیره , با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد
- شرایط کنسلی در ایام پیک
10- رزروهای ایام نوروز، تعطیلات، اعیاد،... به هیچ عنوان کنسل نمی گردند(به استثنای حوادث غیر مترقبه)
- شرایط کنسلی در روزهای عادی
11- کنسلی باید از طریق تلفن با مسئول پذیرش مجتمع صورت گیرد.
12- جریمه ابطال واحد تا ۷۲ ساعت قبل از ورود مشمول 20% جریمه یک شب می باشد.
13- جریمه ابطال واحد تا 48 ساعت قبل از ورود مشمول 40% هزینه یک شب می باشد.
14- جریمه ابطال واحد تا 24 ساعت قبل از ورود مشمول هزینه یک شب می باشد.
15- جرائم واحد های رزرو شده در صورت عدم تقاضای ابطال رزرو و عدم مراجعه مهمانان در واحد ها معادل یک شب به تعداد و نوع واحد های درخواست شده کل هزینه به حساب مهمان منظور خواهد شد.
16- در صورتی که ابطال رزرو شامل شرایط عودت وجه گردد پس از کسر کمسیون دفاتر گردشگری محاسبه و مبلغ واریزی طی هفت روز اداری با هماهنگی واحد مالی عودت خواهد شد.
17- مدارک مورد نیاز مهمانان ایرانی جهت پذیرش: اصل شناسنامه یا اصل پاسپورت و یا اصل کارت ملی می باشد. کارت های ارگانی ، گواهینامه ، کارت پایان خدمت، دفترچه بیمه و ... غیر قابل قبول می باشند.
18- مدارک مورد نیاز برای پذیرش مهمانان خارجی اصل پاسپورت به همراه ویزا و مهر ورود به ایران با تاریخ اعتبار و انقضا می باشد.
19- لازم به ذکر است برای پذیرش زوج های ایرانی حتما یکی از زوجین باید دارای شناسنامه باشند پذیرش نفر دوم با کارت ملی یا پاسپورت بلامانع می باشد.
20- صیغه نامه (ازدواج موقت) باید دارای مهر برجسته دفترخانه رسمی باشد.
21- طبق قوانین مجتمع درصورت نقص مدارک شناسایی و عدم احراز هویت امکان پذیرش وجود ندارد و هزینه پرداخت شده مستردد نمی گردد.
22- امکان برگزاری جلسات یا دعوت از مهمان های غیر پذیرش شده در واحدها وجود ندارد کلیه مهمانان ملزم به رعایت شئونات اسلامی و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت عدم رعایت، طبق قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.
23- چنانچه مهمان خسارتی به اموال مجتمع وارد نماید برآورد هزینه آن بر عهده مسئول مجتمع بوده و مهمان ملزم به پرداخت کامل هزینه می باشد و پس از تسویه حساب کامل مدارک مستردد خواهد شد.
24- اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربران باید صحیح و دقیق و مطابق با نام مندرج شده در مدارک وی و تعداد مسافران و سن و . . . باشد در صورت عدم انطباق یا نادرستی اطلاعات مسئولیتی متوجه مجتمع نمی باشد.
25- در موارد خاص ممکن است پس از تایید نهایی ررزو و پرداخت کامل به دلایل حوادث شامل سیل ، زلزله ، طوفان و یا قطعی آب و برق و گاز به مدت چند روز، که از مرکز سازمان های مربوطه باشد طبق استعلام از مراجع زیرصلاح این موارد شامل شرایط کنسلی نمی باشد و اصل مبلغ واریزی طبق 7 روز کاری عودت داده خواهد شد.
رزرو گیرنده تمامی موارد ذکر شده درخصوص شرایط و قوانین رزرو مجتمع را می پذیرد.
رزروگیرنده قوانین لغو رزرو را مطالعه کرده و به آن آگاه می باشد.